Elżbieta Radomska

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

history-img

Jak wyglądało Twoje życie zawodowe przez podjęciem pracy w agencji PARTNERZY?

Pracowałam jako nauczyciel języka angielskiego. Potem byłam specjalistą ds. promocji i Dyrektorem Szkoły Policealnej. Prowadziłam również lekcje z języka angielskiego ze studentami. Z wykształcenia jestem filologiem. Komunikatywnie mówię też po niemiecku, rozpoczęłam także naukę hiszpańskiego. W planach miałam być tłumaczem. W pracy nauczyciela czułam się niedoceniana, również finansowo. Dodatkowo zamknięto moja szkołę.

A dlaczego zdecydowałaś się aplikować do agencji PARTNERZY?

Aplikowałam, rozglądając się za różną praca. Pomyślałam o pracy w sprzedaży ponieważ motywacją były pieniądze. Chciałam wreszcie dobrze zarabiać. Początki pracy Agenta były bardzo trudne. Zupełnie inne (szaleńcze) tempo, organizacja pracy. Jestem w piątce najlepiej startujących agentów, ponieważ miałam bardzo wymagającego przełożonego. Efekty były widoczne od razu. Pierwsza sprzedaż była w pierwszym miesiącu. Z perspektywy czasu bardzo się cieszę, że tak wystartowałam.

Jak godzisz pracę Agenta z życiem prywatnym?

Uwielbiam czytać książki przygodowe, pozwalające ''odciąć'' się od rzeczywistości.

Czy tęsknisz za swoja dawną pracą?

Absolutnie nie. Nie czułam dalszego rozwoju, stałam w miejscu. Nie czułam też satysfakcji nawet z funkcji dyrektora.

A jakie są największe plusy pracy w naszej Agencji?

Bardzo duże pieniądze. Planuję kupić mieszkanie, co przy moich obecnych zarobkach jest możliwe w przeciągu kilku miesięcy. Jest to to mój cel na najbliższe miesiące. Potem będę realizować swoje pasje.

Gdzie widzisz się zawodowo za 10 lat?

Marzę o tym, aby nie robić nic. Teraz jestem bardzo aktywna zawodowo. Mam nadzieję, że kiedyś będę wypoczywać. Oczywiście mówię o bardzo odległej przyszłości. 

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.