Dominik Skorczewski

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

 Opowiedz jakie były Twoje marzenia zawodowe?


Moje marzenia zawodowe zmieniały się wraz z upływem czasu. Od strażaka po gwiazdę koszykówki(śmiech). W sumie to nigdy nie miałem jednego skonkretyzowanego planu. Chciałem, aby czas, który poświęcam na pracę przynosił mi zarówno pieniądze, jak i (albo przede wszystkim) satysfakcję z tego co robię. I póki co mi się to udaje.

Jak wyglądała Twoja droga do PARTNERZY Nieruchomości?

Pewnie jak większości osób tu zatrudnionych – wysłałem CV, zostałem zaproszony na dwie rozmowy kwalifikacyjne i jestem. A bardziej konkretnie - pracując jako niezależny Trener Personalny, sam układałem swój plan pracy i pomyślałem, że warto zapełnić luki w ciągu dnia czymś równie pożytecznym i przy okazji rozwinąć się w jakimś nowym kierunku. Ze względu na to, że lubię pracę z ludźmi, zainteresowałem się stanowiskiem Agenta. I tak zostałem się wykwalifikowanym doradcą w dwóch dziedzinach, a to dopiero początek … (śmiech)

Jaki jest największy plus w pracy w naszej Agencji?

Z racji tego, że to człowiek jest dla mnie najważniejszy, doceniam fakt, że dzięki tej pracy można poznać wielu wartościowych ludzi. Zarówno wśród klientów, jak i pracowników – kolegów i koleżanek z zespołu. Dodatkowo plusem są duże możliwości rozwoju, zarówno finansowe, jak i szkoleniowe.

Czy to, co robisz sprawia Ci satysfakcję?

Zdecydowanie tak. Bez poczucia satysfakcji żadne działanie nie miałoby dla mnie sensu. Uwielbiam chwile kiedy czuję, że Klient znalazł swój „mały raj na ziemi”, a ja Mu w tym pomogłem.

Czy poleciłbyś pracę Agenta znajomemu?

Tak, ale warunkowo. Już miałem raz taką sytuację, gdy znajomy mnie o to zapytał – a raczej wypytywał przez ponad godzinę. Odpowiedziałem mu, że nie jest to lekka praca, nie każdy się do niej nadaje, ponieważ trzeba się wykazywać własną inicjatywą, wykazywać cierpliwość, ale także daje satysfakcję i dobre dochody. Dzisiaj mój znajomy jest również kolegą z pracy i świetnym Agentem!

Co lubisz robić w wolnych chwilach?

Dwie skrajności. Odpoczywam biernie czytając książki, oglądając filmy, albo spędzam czas aktywnie – sport, jazda na rowerze, spotkania ze znajomymi. Ze zdecydowaną przewagą drugiej opcji. Lubię być w ciągłym ruchu – fizycznym i umysłowym. Poza tym uwielbiam poznawać pozytywnie zakręconych ludzi.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.