Joanna Grzelak

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

history-img
history-img
history-img


Opowiedz jakie były Twoje marzenia zawodowe?

Zawsze chciałam pracować w branży nieruchomości. Brałam pod uwagę studiowanie w kierunku Zarządzanie Nieruchomościami. W Poznaniu już pracowałam jako Agent Nieruchomości. Dobrze się czułam w tej pracy.

Jak wyglądała Twoja droga do PARTNERZY Nieruchomości?

Po przeprowadzce do Gdańska ( co zawsze było moim marzeniem) zaczęłam szukać pracy w mojej branży. Byłam na rozmowach rekrutacyjnych w kilku biurach. W Partnerach zarówno warunki jak i rozmowa były najciekawsze. Do pracy przekonał mnie mój ówczesny przełożony.

Jaki jest największy plus w pracy w naszej Agencji?

Elastyczność pracy i nienormowane godziny. Daje mi to ogromną swobodę w działaniu. Bardzo lubię kontakt z klientami- nie wyobrażam sobie pracy biurowej. Lubię być w biegu, lubię działać.

Czy to, co robisz sprawia Ci satysfakcję?

Tak, mam poczucie, że przyczyniam się do rozwiązania problemów życiowych moich klientów. Jednym z takich przypadków była historia z małoletniego, gdzie potrzebna była zgoda sądu. Cała transakcja była trudna, pełna emocji. Po jej rozwiązaniu miałam ogromną satysfakcję, że dobrze wykonuję swoją pracę.

Czy poleciłabyś pracę znajomemu?

Tak, tylko w przypadku osoby bardzo zdeterminowanej. Praca agenta jest trudna, wymagająca. Nie każdy jej sprosta.

Co lubisz robić w wolnych chwilach?

Studiuję zaocznie gospodarowanie nieruchomościami (ostatni rok) w celu poszerzania wiedzy. Studiuję również zarządzanie nieruchomościami. Po ich zakończeniu planuję zrobić licencję rzeczoznawcy majątkowego. To zajmuje mi dużo czasu. Co do pasji to ostatnio skończyłam kurs skoczka spadochronowego- chciałabym regularnie dostarczać sobie adrenaliny. Lubię też szyć zabawki z filcu. Jest to dla mnie możliwość odstresowania.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.