offer-type
  • lang-icon
  • lang-icon
  • lang-icon
  • lang-icon
  • lang-icon
  • lang-icon

Nieruchomości premium

Zapewniamy skuteczną pomoc przy sprzedaży nieruchomości z segmentu PREMIUM - luksusowych domów, apartamentów o wysokim standardzie i nieruchomości w prestiżowych lokalizacjach. Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i inwestorzy oraz osoby publiczne ze świata polityki i rozrywki, którzy poszukują najwyższej jakości obsługi i chcą mieć pewność, że powierzyli sprzedaż swojej nieruchomości w najlepsze ręce. Znamy potrzeby naszych Klientów - gwarantujemy skuteczność i dyskrecję. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje oczekiwania.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o nieruchomościach Premium.

sprzedane

offer-image
quote

Współpraca z Państwa firmą spełniła wszystkie moje oczekiwania. Kontakt z agentem był bardzo dobry, transakcja przebiegła bez większych problemów. Polecam.

Sprzedający: Magdalena z Moreny

05.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Firma godna polecenia, wg mnie najlepsza na Trójmiejskim rynku nieruchomości. Szczególnie polecam usługi pana Krzysztofa Zalewskiego. Sprzedał moje mieszkanie, tak jak obiecał w kilkanaście dni i to za cenę, którą ustaliliśmy na początku współpracy. Pełen profesjonalizm, szacunek do Klienta, umiejętność słuchania - to tylko kilka cech, które pozwalają mi z całą odpowiedzialnością polecić usługi firmy Partnerzy i pana Krzysztofa.

Sprzedający: Piotrek z Przymorza

25.10.2017
quote

Szanowni Państwo ! Macie chyba jednego z najlepszych pracowników w zakresie obrotu nieruchomościami tj,Pan Zalewski Krzysztof. Przeszliśmy cały cykl kupna mieszkania z ogromnym moim zadowolenie. Pan Krzysztof pełna kultura i umiejętność rozmowy z klientem. Gratuluję !!!!!

Kupujący: Anna

25.10.2017

sprzedane

offer-image
quote

Pan Wojtek to godny polecenia Agent. Zaangażowany, doskonale przygotowany pod względem merytorycznym. Nie miałem wątpliwości, że można mu zaufać. Sprzedaż potoczyła się sprawnie i co najważniejsze bez dużego wysiłku. Obsługa na najwyższym poziomie!

Sprzedający: Jakub z Brzeźna

27.09.2017

sprzedane

offer-image
quote

Z czystym sumieniem polecam usługi Waszej Firmy a w szczególności Pani Ani, która w ekspresowym tempie sprzedała mieszkanie. Agentka charyzmatyczna i energiczna, bardzo dobrze współpracuje się z takimi pozytywnymi osobami. Z taką pomocą i w takiej atmosferze cała procedura sprzedaży to czysta przyjemność!

Sprzedający: Robert z Redłowa

29.09.2017

sprzedane

offer-image
quote

Nie ma drugiej takiej agentki, która niewątpliwie spełnia najwyższy standard obsługi klienta. Pani Marzena zna się na rzeczy, widać, że nieruchomości są jej pasją. Trafiłam na najlepszą z najlepszych Agentek. Bez wątpienia polecam!

Sprzedający: Bożena ze Śródmieścia

30.09.2017

sprzedane

offer-image
quote

Tylko dwa słowa: bardzo dobrze. Wszystko świetnie współgrało podczas transakcji, mieszkanie zostało sprzedane bardzo szybko, kontakt z agentami był wzorowy.

Sprzedający: Andrzej z Przymorza

11.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Po prostu rewelacja, pan Grzegorz jest zawsze bardzo pomocny, wychodzi również poza zakres swoich obowiązków i pomaga z załatwieniem wszystkich dokumentów, współpraca tak świetnie przebiegła, że aktualnie znowu ze sobą pracujemy.

Sprzedający: Bogdan z Wrzeszcza

28.12.2017

Chcę sprzedać nieruchomość

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.