sprzedane

offer-image
quote

Pan Jacek Gryś to właściwy człowiek na właściwym miejscu, dzięki któremu sprzedaż mieszkania nie była obarczona tak wielkim stresem, a wszystko było jasne na długo przed. Dzięki p. Jackowi marzenia o własnym M stały się bardzo szybko realne. To Agent, który słucha swoich klientów i wszystkie działania podejmuje tak, by najlepiej sprostać ich wymaganiom, ale też pokazuje inne możliwości, a tym samym otwiera nowe horyzonty. Dodatkowo, a może przede wszystkim, p. Jacek to bardzo życzliwy i komunikatywny człowiek, profesjonalista w każdym calu. Cóż mogę powiedzieć p. Jacku, będziemy Pana polecać z czystym sercem i ogromną wdzięcznością.

Kupujący: Ania i Darek z Przymorza

20.07.2018

sprzedane

offer-image
quote

W Gdańsku jest wiele agencji nieruchomości. Sprzedając swoje nieruchomości, współpracowałem z kilkoma innymi jednocześnie i to był błąd, ponieważ to PARTNERZY byli ze mną w ciągłym kontakcie i to oni sprzedali moje 2 nieruchomości ( mieszkanie i sklep ) bardzo szybko. Szczególne podziękowania dla agenta, z którym współpracowałem Pani Aleksandra Gajerska, która ogarnęła wszystko sprawnie.

Sprzedający: Artur z Łostowic

20.07.2018

sprzedane

offer-image
quote

Chciałam podziękować panu Jackowi za świetną współpracę i szybką sprzedaż mieszkania. Świetny pośrednik, konkretny, rzeczowy, punktualny, z ogromną wiedzą i dbający o każdy szczegół transakcji.

Sprzedający: Agnieszka z Gdyni

19.07.2018

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko przebiegło pomyślnie. Agent wykazał się dużą wiedzą, dyspozycją i zaangażowaniem. Polecam w 100% sprzedaż z biurem Partnerzy Nieruchomości!

Sprzedający: Piotr z Ujeściska

18.07.2018

sprzedane

offer-image
quote

Wzorowy kontakt z Panią Moniką, jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na tę agentkę. Bardzo fajna i wesoła osoba. Oczywiście, że poleciłbym wasze biuro - robię to cały czas!

Sprzedający: Robert z Łostowic

17.07.2018

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko przebiegło błyskawicznie. Jestem w szoku, że Pan Marcin w zaledwie kilka dni sprzedał nasze mieszkanie. Próbowałem je sprzedać od dłuższego czasu na własną rękę, potem też z innymi biurami podpisałem umowę otwartą i też nic się nie działo. Dzięki firmie Partnerzy sprzedałem mieszkanie w 9 dni. Mimo mojego negatywnego nastawienia do biur nieruchomości, na pewno następnym razem wróciłbym do Państwa i nie bawił się już w sprzedaż na własną rękę. Jestem bardzo mile zaskoczony postawą agenta - zaangażowany, pracowity i bardzo miły człowiek.

Sprzedający: Michał z Jasienia

15.07.2018

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Agentka wykazała się dużym zaangażowaniem, więc transakcja przebiegła szybko, co bardzo mi się podobało. Polecam!

Sprzedający: Karolina z Gdańska

13.07.2018

sprzedane

offer-image
quote

Przebieg transakcji, jak i kontakt z agentem oceniam bardzo dobrze. Nie mam żadnych uwag do współpracy, bardzo podobała mi się dyspozycja agenta. Nie musiałem się stresować o kontakt, jak to było w innych agencjach. Oczywiście przy każdej okazji będę polecał wasze biuro!

Sprzedający: Jarosław z Gdyni

11.07.2018

sprzedane

offer-image
quote

Współpracę oceniam bardzo dobrze. Mam porównanie też, jeśli chodzi o innych pośredników, więc naprawdę Pani Anna to bardzo profesjonalny agent. Podobało mi się jej podejście do nas, kontakt, jakość prezentacji, naprawdę odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam Panią Anne jako pośrednika!

Sprzedający: Mariusz z Zakoniczyna

09.07.2018

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko przebiegło sprawnie i bez zarzutów. Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego pośrednika. Pan Krzysztof to wspaniały agent z ogromną wiedzą. Nie umiem podać jednej rzeczy, która podobała mi się najbardziej, ponieważ cała współpraca była wzorowa! Polecam gorąco tego agenta!

Sprzedający: Magdalena ze Śródmieścia

04.07.2018

sprzedane

offer-image
quote

Prace agenta oceniam bardzo dobrze. Podobała mi się dyspozycja Pana Mateusza. Zawsze, kiedy potrzebowałam, ten kontakt był bez zarzutów. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Oczywiście poleciłabym wasze biuro :)

Sprzedający: Ilona z Przymorza

03.07.2018

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko oceniam bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm, jesteśmy zadowoleni z każdego etapu transakcji. Przychodzili do nas również agenci z innych biur i niestety nie podobała nam się ich praca, natomiast wszyscy pośrednicy z firmy Partnerzy Nieruchomości wykazywali się ogromną wiedzą i kompetencją. Sprzedaż przebiegła sprawnie. Oczywiście, już poleciłam wasze biuro.

Sprzedający: Małgorzata z Moreny

02.07.2018

sprzedane

offer-image
quote

Transakcja przebiegła bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolona, ze współpracy. Miałam przyjemność współpracować z Panią Anią, która wykazała się profesjonalizmem w 100% - idealna osoba na pośrednika, posiada naprawdę ogromną wiedzę oraz z Panem Jakubem, który pomimo młodego wieku również jest bardzo konkretnym i dobrym agentem.

Sprzedający: Jadwiga ze Śródmieścia

02.07.2018

sprzedane

offer-image
quote

Transakcja przebiegła bezproblemowo. Kontakt z agentką bardzo dobry, współpraca również profesjonalna. Polecam Panią Katarzynę wszystkim potencjalnym klientom!

Sprzedający: Mikołaj z Suchanina

29.06.2018

sprzedane

offer-image
quote

Agent mimo młodego wieku jest bardzo dobrze przygotowany do zawodu. Ma dużą wiedzę, którą potrafi wykorzystać. Wszystko przebiegło bardzo dobrze. Pan Kuba wyjaśniał nam wszystko na bieżąco z dużym profesjonalizmem. Polecam tego Agenta!

Sprzedający: Bożena z Gdyni

27.06.2018

sprzedane

offer-image
quote

Pan Jacek to bardzo miły i uczciwy agent. Transakcja przebiegła bardzo dobrze i polecam współpracę z biurem Partnerzy wszystkim potencjalnym klientom.

Sprzedający: Radosław ze Straszyna

26.06.2018

sprzedane

offer-image
quote

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z pracy Pana Natana, gdyż nieruchomość została sprzedana w błyskawicznym tempie z satysfakcjonującą ceną ostateczną (umowa przedwstępna zaledwie w kilkanaście dni po podpisaniu umowy o współpracy). Pan Natan był bardzo uprzejmy, fachowy oraz wykazał się dużym zaangażowaniem i proaktywnym podejściem do klienta. Pan Natan jest cennym pracownikiem Państwa Firmy i z pewnością zasługuje na uznanie i wyróżnienie.

Sprzedający: Piotr z Chełmu

24.06.2018

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko przebiegło w porządku. Jestem zadowolony ze współpracy. Polecam!

Sprzedający: Adam z Łostowic

22.06.2018

sprzedane

offer-image
quote

Nie mam żadnych uwag do współpracy. Agent wykazał się wielkim profesjonalizmem i wiedzą. Jestem bardzo zadowolona!

Sprzedający: Gabriela z Łostowic

20.06.2018

sprzedane

offer-image
quote

Współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Bardzo dobry kontakt, podobało mi się to, że agent był zawsze dostępny, kiedy go potrzebowałem. Nie mam żadnych zastrzeżeń do przebiegu transakcji, oczywiście poleciłbym Państwa biuro znajomym.

Sprzedający: Zbigniew z Gdańska

15.06.2018

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Podziel się z nami swoją opinią! Jest dla nas bardzo ważna!

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.