sprzedane

offer-image
quote

Tylko dwa słowa: bardzo dobrze. Wszystko świetnie współgrało podczas transakcji, mieszkanie zostało sprzedane bardzo szybko, kontakt z agentami był wzorowy.

Sprzedający: Andrzej z Przymorza

11.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Współpraca z Państwa firmą spełniła wszystkie moje oczekiwania. Kontakt z agentem był bardzo dobry, transakcja przebiegła bez większych problemów. Polecam.

Sprzedający: Magdalena z Moreny

05.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Jestem usatysfakcjonowana współpracą, nie mogłabym się na nic uskarżać. Kontakt z panem Pawłem był ciągły, pomógł mi również we współpracy z innym agentem znaleźć nieruchomość, którą kupiłam po sprzedaży swojego domu.

Sprzedający: Monika z Moreny

29.12.2017

sprzedane

offer-image
quote

Po prostu rewelacja, pan Grzegorz jest zawsze bardzo pomocny, wychodzi również poza zakres swoich obowiązków i pomaga z załatwieniem wszystkich dokumentów, współpraca tak świetnie przebiegła, że aktualnie znowu ze sobą pracujemy.

Sprzedający: Bogdan z Wrzeszcza

28.12.2017

sprzedane

offer-image
quote

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwa biurem. Pani Kasia to wzorowa agentka! Zawsze pomocna i dyspozycyjna. Zasługuje na najlepszą ocenę :)

Sprzedający: Magdalena i Janusz z Gdańska

21.12.2017

sprzedane

offer-image
quote

Współpracę wspominam bardzo dobrze, zwłaszcza że sprzedaż mojego domu to była dosyć trudna sprawa ze względu na pojawiające się po drodze problemy z bankiem. Pan Błażej wykazał się dużą elastycznością i pomocą w tej kwestii. Bardzo wspierał kupujących w załatwianiu spraw bankowych, dzięki czemu transakcja przebiegła sprawnie.

Sprzedający: Jakub z Kłodawy

18.12.2017

sprzedane

offer-image
quote

Kontakt z panią Anią był przyjemnością, nawet jeśli nie mogła akurat odebrać telefonu, to zawsze oddzwaniała. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy.

Sprzedający: Rafał z Przymorza

18.12.2017

wynajęte

offer-image
quote

Współpraca z Panem Karolem przebiegła pomyślnie. Agent jest bardzo rzeczowy i konkretny, pomagał w przebiegu transakcji, jeśli zachodziła taka potrzeba. Mieszkanie zostało wynajęte w bardzo krótkim czasie, co jest godne pochwały.

Sprzedający: Tomasz z Wrzeszcza

15.12.2017

sprzedane

offer-image
quote

Jestem jak najbardziej zadowolony ze współpracy z Państwa biurem. Pan Karol okazał się bardzo pomocny, doradzał, informował na bieżąco o postępach. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy agenta.

Sprzedający: Tomasz z Gdańska

13.12.2017

sprzedane

offer-image
quote

Zgłoszenie się do Państwa biura było dobrą decyzją. Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Agentka była bardzo pomocna. Polecam.

Sprzedający: Marcin ze Śródmieścia

12.12.2017

sprzedane

offer-image
quote

Pani Jagoda to miła i sympatyczna kobieta. Nasza współpraca przebiegła bezproblemowo. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w sprzedaży mojego mieszkania.

Sprzedający: Irena z Suchanina

07.12.2017

sprzedane

offer-image
quote

Od momentu pierwszego oglądania domu, poprzez pośredniczenie w przekazywaniu informacji i dokumentów pomiędzy Sprzedającymi a nami, aż do dnia wydania kluczy naszym Pośrednikiem był Pan Grzegorz. Chcielibyśmy bardzo podziękować za jego pracę, pośrednictwo na najwyższym poziomie; począwszy od starannego stroju, poprzez wiedzę, zaangażowanie i co bardzo ważne, niezwykłą szybkość w załatwianiu spraw. Przez lata mieliśmy do czynienia w wieloma pośrednikami i musimy zauważyć, że Pan Grzegorz wyróżnia się na ich tle profesjonalizmem, entuzjazmem i sprawnością. Jest Pośrednikiem, którego z przyjemnością będziemy polecać znajomym. Jeszcze raz dziękujemy Panie Grzegorzu :-)

Kupujący: Aleksandra z Rogulewa

05.12.2017

sprzedane

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolona, współpracowałam w tym samym czasie z kilkoma innymi biurami, jednak po nawiązaniu współpracy z państwem postanowiłam zrezygnować z innych biur, które nie interesowały się sprawą sprzedaży mojego mieszkania. Wszystko zmieniło się dzięki panu Grzegorzowi, był ciągle pod telefonem i sprawnie przeprowadził transakcję.

Sprzedający: Elżbieta z Gdyni

04.12.2017

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo miło wspominam współpracę z biurem Partnerzy Nieruchomości, informacje były płynnie przekazywane przez agenta, Pan Jacek informował na bieżąco o postępach w finalizowaniu transakcji oraz instruował kupujących, jakie dokumenty należy skompletować. Jestem bardzo zadowolona.

Sprzedający: Aleksandra z Gdyni

01.12.2017

sprzedane

offer-image
quote

Panią Izabelę oceniam na 10! Bardzo miła i sympatyczna agentka, była gotowa pomóc w razie jakichkolwiek problemów, które wystąpiłyby na drodze transakcji. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Sprzedający: Agnieszka z Zaspy

16.11.2017

sprzedane

offer-image
quote

Same szóstki! Jestem bardzo zadowolony, wszystko w pełni profesjonalne. Pan Marek był bardzo zaangażowany, jest świetnym i rzetelnym agentem. Kontakt był wzorowy, byłem na bieżąco informowany o postępach w transakcji, jeśli miałbym wypełniać jakąś ankietę na ten temat, to wszędzie postawiłbym z przyjemnością ocenę celującą.

Sprzedający: Artur z Łostowic

13.11.2017

sprzedane

offer-image
quote

Podpisałem umowę z jedną z Waszych Agentek, po pojawieniu się oferty na rynku zainteresowanie było bardzo duże. Kupujących znalazła Pani Wioleta, która spisała się na 6. Agentka energiczna i rzetelna. Na bieżącą przekazywała mi wszystkie informacje odnośnie prezentacji oraz informacje od kupujących. Bardzo dobrze mi się współpracowało z Panią Wioletą, którą serdecznie polecam.

Sprzedający: Krzysztof z Kowal

09.11.2017

sprzedane

offer-image
quote

Z problemem sprzedaży mieszkania borykałam się dość długo, chociaż wydawało mi się, że sama dam radę temu sprostać. Ciągłe telefony, liczne prezentacje mniej lub bardziej zainteresowanych, kończyły się niepowodzeniem. Do waszej agencji zgłosiłam się, bo słyszałam już o Was wcześniej i teraz szczerze polecam Wasza firmę. Pani Justyna agentka Waszej firmy zasługuje na dużą nagrodę, poprowadziła transakcję w tak profesjonalny sposób, że nie odczułam żadnych problemów mogących wynikać ze sprzedaży mieszkania.

Sprzedający: Teresa z Moreny

07.11.2017

sprzedane

offer-image
quote

Mieszkanie wcześniej wystawiliśmy na sprzedaż za pośrednictwem innego biura, które nic nie zrobiło w kierunku sprzedaży. Kosztowało mnie to więcej nerwów, niż było to warte. Po ostatnim doświadczeniu nie byłam pewna czy chce jeszcze korzystać z usług jakiejkolwiek agencji. Później trafiłam na waszą firmę i reszta zadziała się sama. Bardzo dobre rozreklamowanie oferty poskutkowało dużym zainteresowaniem ze strony kupujących. Pan Grzegorz na bieżąco informował mnie, jak stoją sprawy i ani się nie obejrzałam, a już mieliśmy wyznaczony termin umowy.

Sprzedający: Alicja z Gdyni

03.11.2017

sprzedane

offer-image
quote

Nie mam doświadczenia, jeśli chodzi o sprzedaż nieruchomości. To była pierwsza moja transakcja, dlatego postanowiłem skorzystać z pomocy kogoś doświadczonego. Rozejrzałem się na rynku nieruchomości i zdecydowałem się wybrać Waszą Firmę. Dzięki kompetencji i doświadczeniu Pani Marty sprzedaż potoczyła się bez przeszkód. Polecam Waszą Firmę!

Sprzedający: Jakub z Jantaru

30.10.2017

Chcę sprzedać nieruchomość

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.