sprzedane

offer-image
quote

Moje mieszkanie zostało sprzedane w bardzo krótkim czasie, co jest kwestią godną uznania. Kontakt z biurem oraz agentką prowadzącą był bardzo dobry, w skali od 1 do 5, moja ocena to 5.

Sprzedający: Marcin z Chełmu

23.02.2018

sprzedane

offer-image
quote

Nie mogę narzekać na żaden z aspektów współpracy z panem Piotrem, wszystko przebiegło bezproblemowo. Agent pomagał również dopilnować wszelkich formalności. Będę polecał Państwa firmę znajomym.

Sprzedający: Dominik z Kartuz

21.02.2018

sprzedane

offer-image
quote

Moja współpraca z firmą przebiegła bez jakichkolwiek zarzutów, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z waszym agentem - panem Błażejem. Nie napotkałem żadnych utrudnień w kontakcie z agentem.

Sprzedający: Jan z Wrzeszcza

20.02.2018

sprzedane

offer-image
quote

Świetnie pracowało mi się z waszym biurem, a w szczególności chciałbym wyróżnić pana Karola - to chyba wasz najlepszy agent, wykonał kawał naprawdę świetnej roboty!

Sprzedający: Kamil z Jasienia

18.02.2018

sprzedane

offer-image
quote

Współpraca z panią Anną przebiegła sprawnie i bez większych przeszkód. Na bieżąco informowała nas o postępach w przebiegu transakcji, przypominała jakie dokumenty należy skompletować, tak więc polecam!

Sprzedający: Andrzej z Gdyni

07.02.2018

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo dziękuję za współpracę przy sprzedaży mieszkania P. Piotrowi. Pan wykazał się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Sprzedaż odbyła się w miłej atmosferze, przebiegała bez zakłóceń i przykrych niespodzianek. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i życzę wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Sprzedający: Maria z Gdyni

06.02.2018

sprzedane

offer-image
quote

Pan Marek to bardzo miły i kompetentny człowiek, współpraca przebiegała bardzo sprawnie. Mój dom został sprzedany szybko i bez żadnych komplikacji.

Sprzedający: Jolanta z Matarni

06.02.2018

sprzedane

offer-image
quote

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Kacprem. Kontakt z agentem był bardzo dobry, nie pojawiły się żadne komplikacje. Serdecznie polecam Pana Kacpra oraz Państwa Biuro!

Sprzedający: Elżbieta z Oliwy

02.02.2018

sprzedane

offer-image
quote

Współpraca z Państwa biurem przebiegła świetnie, wystawiam mocną szóstkę agentom, z którymi przyszło mi pracować, a szczególnie Panu Piotrowi. Super!

Sprzedający: Anna z Wrzeszcza

02.02.2018

sprzedane

offer-image
quote

Muszę powiedzieć, że bardzo dobrze współpracowało mi się z panem Jackiem oraz panem Wojtkiem. Mieszkanie sprzedane, zatem cel został osiągnięty i to jest najważniejsze. Panowie są super, co tu dużo mówić. Polecam Partnerzy Nieruchomości!

Sprzedający: Jarosław ze Śródmieścia

31.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo dobrze współpracowało mi się z panem Krzysztofem. Nie zaistniały żadne problemy w komunikacji z agentem, pomagał również kompletować dokumenty oraz tłumaczył, jak na bieżąco sytuacja wygląda.

Sprzedający: Renata z Oruni

26.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Podpisałem umowę z trzema innymi biurami nieruchomości, jednak to Pan Marek okazał się najlepszy. Z pierwszego biura zrezygnowałem już po tygodniu. Pan Marek był bardzo operatywny, zaoferował nam dużo, w przeciwieństwie do innych biur, na których nie mogłem polegać, a co najważniejsze doprowadził transakcję do finalizacji. Gorąco polecam!

Sprzedający: Zbigniew ze Śródmieścia

25.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Nie wiem, w jakiej skali powinienem ocenić panią Monikę, ale przyjmijmy, że jest to ocena bardzo dobra z gwiazdką oraz wykrzyknikiem! Polecam!

Sprzedający: Rafał ze Śródmieścia

24.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Transakcja przebiegła pomyślnie, rozpocząłem współpracę z Panem Markiem, natomiast zakończyłem ją z pomocą dwóch agentów - Pana Marka oraz Pani Joanny. Polecam, fachowa pomoc!

Sprzedający: Krzysztof z Lublewa Gdańskiego

18.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Transakcja przebiegła bardzo, bardzo, bardzo dobrze! Pan Michał poświęcił nam dużo czasu oraz zaangażowania. Gdyby nie ten agent - nie kupilibyśmy tego domu! Zadbał o wszystkie szczegóły.

Kupujący: Georgina z Osowej

14.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Bardzo miła obsługa ze strony Pani Katarzyny. Super kontakt mailowy oraz telefoniczny. Transakcja była sfinalizowana bardzo dobrze od początku do końca. Agenta pomocna oraz konkretna.

Sprzedający: Teresa ze Straszyna

12.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Współpraca z panią Karoliną przebiegła bardzo dobrze, jestem niezmiernie zadowolony z przebiegu transakcji. Na tyle dobrze, że w tym momencie zdecydowałem się sprzedać również kolejne moje mieszkanie za waszym pośrednictwem.

Sprzedający: Paweł z Gdyni

12.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Tylko dwa słowa: bardzo dobrze. Wszystko świetnie współgrało podczas transakcji, mieszkanie zostało sprzedane bardzo szybko, kontakt z agentami był wzorowy.

Sprzedający: Andrzej z Przymorza

11.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Pan Marek zajął się bardzo profesjonalnie sprzedażą mieszkania. Polecam!

Sprzedający: Krzysztof z Gdańska

10.01.2018

sprzedane

offer-image
quote

Współpraca układała nam się bardzo dobrze, mieszkanie sprzedane w rekordowym tempie. Na pewno będę polecać państwa firmę wśród znajomych.

Sprzedający: Dariusz z Zaspy

10.01.2018

Chcę sprzedać nieruchomość

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.