Kompleksowa obsługa mieszkań na wynajem.
Ty zarabiasz, my przejmujemy wszystkie obowiązki!

Jesteś właścicielem mieszkania, które chciałbyś wynająć, ale nie masz czasu lub możliwości, aby się tym odpowiednio zająć? Zgłoś do nas swoją nieruchomość. Świadczymy usługi w zakresie zarządzania lokalami mieszkalnymi na wynajem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, naszym kapitałem jest wiedza profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta. Co zyskasz dzięki współpracy z nami?

Optymalizacja przychodu

Dobierzemy najefektywniejszy model najmu, znajdziemy lokatorów i będziemy reprezentować Cię w kontaktach z nimi. Sporządzimy odpowiednią umowę, a następnie zadbamy o to, aby rachunki były opłacone, a czynsz trafiał na Twoje konto w terminie. Dzięki naszym działaniom zoptymalizujesz przychody i osiągniesz stabilne zyski!

Bezpieczeństwo

Kompleksowo zadbamy o bezpieczeństwo Twoich finansów i Twojej nieruchomości. Zajmiemy się weryfikacją najemców (kontrolujemy stan mieszkania – zapewniamy dokumentację fotograficzną) oraz wszystkimi kwestiami formalno-prawnymi tak, aby zabezpieczyć Twoje interesy.

Spokój i oszczędność czasu

Powierzając nam obowiązki związane z obsługą najmu nie musisz marnować czasu na szukanie lokatorów, monitorowanie płatności lub odbieranie telefonów od najemców. Ze spokojną głową możesz cieszyć się z uzyskanych przychodów i liczyć zyski!
Już dziś powierz nam swoją nieruchomość! Działamy na terenie całego Trójmiasta.

Photo

 

Jagoda Krajewska
Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem
tel. 533 986 587 e-mail: jkrajewska@partnerzy.pl

Nasze usługi

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.