Kacper Sadowski

Dyrektor zespołu

history-img
history-img
history-img

Jak wiele osób z naszej firmy nie pochodzisz z Trójmiasta. Dlaczego zdecydowałeś się przyjechać do Gdańska?

Pochodzę z małej miejscowości Kwidzyn. Do Gdańska przyjechałem kilka lat temu. Dlaczego Gdańsk? Przede wszystkim duże miasto, duże perspektywy no i morze (śmiech).

A jak trafiłeś do agencji PARTNERZY Nieruchomości?

Zacząłem studia i szukałem pracy. Na jednym z portali natrafiłem na ogłoszenie, że szukają Agentów Nieruchomości i wysłałem CV. Zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną, pomimo że były dwa etapy wszystko bardzo szybko się potoczyło, po drugiej rozmowie, w ten sam dzień otrzymałem telefon i poinformowano mnie, że zostałem przyjęty.

Jakie są Twoje wcześniejsze doświadczenia zawodowe?

Nigdy nie bałem się ciężkiej pracy, nawet fizycznej, i zawsze chciałem być samodzielny. W związku z tym podejmowałem się różnych zajęć - m.in. pracowałem jak agent ubezpieczeniowy, a nawet sprzedawałem kanapki.


Aktualnie jesteś jednym z najlepszych Agentów. Jaka była Twoja ścieżka kariery?

Muszę przyznać, że moja droga była bardzo trudna, z początku brakowało mi obycia w kontaktach z Klientem, no i przeraził mnie widok doświadczonych Agentów. Jednak pomoc mojego przełożonego, wiara we mnie i moje możliwości sprawiły, że po niedługim czasie wdrożyłem się, zacząłem naprawdę dużo sprzedawać i osiągałem ponad przeciętne wyniki. Moje sukcesy to też zapewne wynik tego, że naprawdę lubię to, co robię i mam w sobie dużo determinacji.

Co oprócz możliwości rozwoju dała Ci praca w agencji Nieruchomości PARTNERZY?

Praca tutaj stwarza możliwość zarabianie naprawdę dużych pieniędzy, a co za tym idzie zapewnia życie na wysokim poziomie. Oprócz kwestii materialnych, praca tu miała ogromny wpływ na mój charakter – wiem, że na wszystko trzeba ciężko zapracować. Sprzedaż daje również ogromną satysfakcję, bo często spotyka się ludzi w różnych sytuacjach życiowych, często trudnych. W takich momentach ogromnie się cieszę kiedy swoimi działaniami mogę komuś pomóc lub coś ułatwić.

Jakie masz dalsze plany zawodowe? Czy jest jeszcze jakieś marzenie na polu zawodowym, które chciałbyś spełnić?

Swoją przyszłość wiążę z firmą i branżą nieruchomości. Praca tu pozwoliła mi rozwinąć skrzydła i znaleźć własną drogę, dlatego chciałbym dalej się rozwijać - zostać Dyrektorem zespołu, a w dalszej perspektywie otworzyć własną placówkę na zasadzie franczyzy.

Jak relaksujesz się po godzinach pracy? Masz jakies hobby, pasje?


Przede wszystkim wolny czas spędzam z najbliższymi. Dużo też czytam. 

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.