Izabela Siekierzycka

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

history-img
history-img

Jak wyglądało Twoje życie zawodowe zanim trafiłaś do agencji PARTNERZY?

Pracowałam w call center w sieci komórkowej. Zajmowałam się sprzedażą abonamentów. Potem rozpoczęła się moja przygoda z gastronomią. Przez rok byłam kelnerką, następnie kierownikiem zmiany. Była to fizycznie ciężka praca, więc zastanawiałam się na zmianą.

Jak do nas trafiłaś?

Pracę polecił mi Agent tu pracujący. Bardzo dobrze przedstawił mi pracę tutaj. Agencja ma bardzo dobrą markę i renomę. Chciałam być częścią tej firmy. Kiedy pozytywnie przeszłam rekrutację, bardzo szybko się zdecydowałam.

Co jest dla Ciebie najbardziej cenne w pracy Agenta?

Atmosfera w moim zespole. Wszyscy bardzo się lubimy. Z chęcią przychodzę do pracy, bo atmosfera tu panująca bardzo mi odpowiada. Spotykamy się również po pracy.

Czy to, co robisz sprawia Ci satysfakcję?

Tak, to jest pierwsza praca, która dała mi satysfakcję zawodową. Po udanej transakcji jestem nie tylko zadowolona ze względu na prowizje, którą otrzymam, ale mam również poczucie zadowolenia z siebie. Daje mi to dużą motywację do dalszej pracy.

Czy poleciłabyś pracę Agenta komuś bliskiemu?

Z całym przekonaniem i pełną odpowiedzialnością - tak. Zdaję sobie sprawę, że początki są trudne. Wiem natomiast, że osoba zaangażowana i zdeterminowana da sobie radę. Będzie też zadowolona z wynagrodzenia. Rozpoczynający Agent musi dać z siebie 200 % - sukces murowany!

Co lubisz robić w wolnych chwilach?

Regularnie chodzę na siłownię. Tak, jak wiele osób w naszej firmie jestem bardzo aktywna. Wraz z narzeczonym chodzimy na lekcje tańca. Próbowaliśmy już salsy oraz bachaty.                  

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.