Beata Stanisławczyk

Doradca ds. nieruchomości

history-img

Gdybyś nie była Agentem, to kim?

Ponieważ skończyłam pedagogikę i logopedię chciałam pracować jako logopeda. Swoją droga zawodową wiązałam z tą dziedziną. Pracowałam też jako kierownik zmiany w sklepie spożywczym.

Jak wyglądała Twoja droga zawodowa z naszej firmie?

Kiedy chciałam zmienić pracę, pomyślałam o nieruchomościach. Byłam klientem firmy, podobał mi się styl pracy agenta, który się mną zajmował. Napisałam maila z CV z informacją, że jestem zainteresowana pracą. Po pierwszej rozmowie byłam przyjęta. Wiedziałam, że jeśli mam pracować w agencji nieruchomości to tylko PARTNERZY Nieruchomości.

Czy ta praca umożliwiła Ci rozwój zawodowy?

Tak. Przychodząc tu do pracy nie miałam doświadczenia w sprzedaży. Ciągle się tego uczę. Cały pakiet szkoleń pozwala na nieustanny rozwój.

Mając możliwość cofnięcia się w czasie, czy podjęłabyś podobne decyzję?

W 100% tak. Myślę, że wybory, które dokonałam były dla mnie dobre. Z zasady nie żałuję swoich wyborów. Każde doświadczenie zawodowe czegoś nas uczy.

A jakie są największe plusy pracy w naszej Agencji?

Elastyczny czas pracy, dowolność dopasowania sobie życia zawodowego z życiem prywatnym. Daje mi to ogromną swobodę, nie pozwala mi się męczyć. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, budować z nim relacje.
Dodatkowym plusem jest fakt, że nauczyłam się świetnie jeździć samochodem- wcześniej miałam pewnego rodzaju blokadę.

Jakie są Twoje pasje ?

Przede wszystkim podróże. Wyjazdy spędzam aktywnie. Ostatnio byłam na Rodos, Węgrzech, Bośni i Hercegowinie. Za kilka dni wybieram się do Kenii- planuję spędzić tam 3 tygodnie. Jestem też miłośniczką psów - mam 3 :)

Interesuję się mechaniką samochodową - skończyłam technikum mechaniczne.

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.