Wojciech Sadowski

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

history-img
history-img
history-img
history-img

Jak wyglądało Twoje życie zawodowe zanim zostałeś Agentem?

Jest to moja pierwsza praca, wcześniej odbywałem jedynie praktyki, związane z ukończonymi studiami inżynierskimi. Przyszedłem tu bez doświadczenia, lecz z wielką chęcią pracy i rozwoju, i jak widać, jest to kluczowe do osiągnięcia sukcesu.


Dlaczego akurat branża nieruchomości?

Tak naprawdę to mój brat Kacper, który pracuje aktualnie w firmie na stanowisku Dyrektora zespołu, doradził mi, żebym spróbował. Widziałem jego nieustanny rozwój, za czym szły również dobre zarobki. To dzięki jego namowom zdecydowałem się aplikować i wcale tego nie żałuję :).


Jakie są największe plusy pracy w naszej Agencji?

Przede wszystkim zgrany zespół. Nieustanne wsparcie od współpracowników jest dla mnie niezwykle ważne. PARTNERZY Nieruchomości to silna marka, która wzbudza zaufanie wsród Klientów. Każdy dzień jest inny, nie jest to typowa praca 8h za biurkiem, codziennie dzieje się coś nowego, brak monotonii to coś, co podoba mi się najbardziej.

 

Co jest dla Ciebie najbardziej cenne w pracy Agenta?

Kontakt z ludźmi oraz pomoc w znalezieniu wymarzonego mieszkania. Satysfakcjonujące jest również to, kiedy Klienci Cię doceniają. 


Gdzie widzisz się zawodowo za 5 lat?

Na pewno chciałbym pozostać w branży, widzę w niej ogromny potencjał. Mam cel, żeby się dalej rozwijać, być może już na innym stanowisku.


Czy poleciłbyś pracę Agenta komuś bliskiemu?

Oczywiście, że tak. Poleciłbym ją każdemu, kto jest otwarty na kontakt z drugim człowiekiem, lubi wyzwania, jest zaradny i bardzo dobrze zorganizowany.

 

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Być wolnym finansowo. Mam na myśli to, aby w późniejszym czasie to pieniądze pracowały na mnie, dzięki temu zaoszczędziłbym czas. Chciałbym skupić się na tym, co lubię najbardziej, czyli na podróżach oraz więcej czasu poświęcić rodzinie i znajomym.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.