Krzysztof Zalewski

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości, Super Agent

history-img

Jak trafiłeś do Agencji PARTNERZY Nieruchomości?

Wróciłem ze Szkocji i szukałem zajęcia, w którym będę mogł się spełniać. Bardzo zależało mi na tym, aby być rozliczanym za efekt pracy, a nie za godziny. Tak naprawdę to absolutny przypadek, było to pierwsze CV, które wysłałem po powrocie.. i udało się!

 

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Podoba mi się to,  że nigdy nie wiadomo, co przyniesie kolejny dzień, nie da rady przewidzieć, co będzie jutro. Trzeba mierzyć się z najlepszymi Agentami w Trójmieście, a satysfakcjonujące jest to, kiedy udaje się wygrać. Praca daje duże możliwości rozwoju, można podpatrywać pracę bardziej doświadczonych Agentów i uczyć się od nich każdego dnia. 

 

Króry z Agentów jest dla Ciebie przykładem i dlaczego?

Zdecydowanie Karol Korzeniecki. Z roku na rok widać u niego postęp, a rezultaty pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jest bardzo konsekwentny w działaniu, a przy tym wszystkim zachowuje ogromną pokorę.

 

Jakie masz dalsze plany zawodowe?

Praca Agenta jest niezwykle angażująca i aby coś osiągnąć musisz się w pełni zaangażować, przede wszystkim czasowo dlatego też uważam, że jest to świetny początek dla każdego, kto lubi pracę dynamiczną, dobrze płatną oraz dającą możliwości rozwoju. Aczkolwiek za kilka lat widzę siebie jako kogoś kto nadzoruje niżeli jest nadzorowany. 

 

Jakie są największe plusy pracy w Naszej Agencji?

Możliwość zdobycia doświadczenia, ucząc się od najlepszych. PARTNERZY Nieruchomości to dobra marka dzięki, której budzimy duże zaufanie wśród Klientów. Dostęp to świetnego sprzętu, fakt iż zarobki zależą tylko i wyłącznie od zaangażowania. W poszczególnych zespołach panuje nietoksyczna i przyjazna atmosfera, dotychczas nie zdarzyło mi się pracować z tak sympatycznymi osobami. 


Jakie cechy charakteru, według Ciebie gwarantują sukces w tej pracy?

Dyscyplina, determinacja, konsekwencja, cierpliwość, niezłomność charakteru, optymizm i przede wszystkim wiara w to, że się uda.

Co lubisz robić w wolnym czasie? Masz jakieś hobby, pasje?

Lubię czytać, przede wszystkim książki motywacyjne - te czytam rano, natomiast wieczorem głównie biografie lub książki Stephena Kinga. Z sentymentem wracam również do książek Andrzeja Sapkowskiego. Czasami zdarzy mi się również grać w piłkę nożną. Kiedyś tańczyłem salsę, bachatę oraz merengue. Bardzo lubię również filmy Davida Lyncha oraz komedie Stanisława Barei. 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.