sprzedane

offer-image
quote

Szanowni Państwo, Piszę, by podzielić się moim doświadczeniem- zakup pierwszego mieszkania. Los chciał, że zaopiekował się mną Pan Krystian. Dawno nie spotkałam na swojej drodze tak empatycznego, wyrozumiałego, otwartego człowieka. Młody, bystry, ambitny, kompetentny, a przy tym naturalnie szczery i jak się okazuje, przy wyzwaniu, jakim jest kupno mieszkania, te cechy są nieocenione! Pan Krystian tłumił mój stres, tłumaczył i informował na bieżąco. I mimo, że na kawie się nie zna, to jest to Facet na medal! Fajnie, że go spotkałam! Dzięki wielkie!

Kupujący: Lena J.

25.07.2019

sprzedane

offer-image
quote

Składam serdeczne podziękowania za fachową obsługę biura nieruchomości "Partnerzy". Moim opiekunem był pan Krystian. Otrzymałam oferty, które były idealnie dopasowane do moich oczekiwań. Po umówieniu spotkania i decyzji, o kupnie, pan Krystian doprowadził w jednym dniu do finalizacji umowy przedwstępnej. Moim zdaniem jest bardzo dobrym fachowcem, kulturalnym i kompetentnym. Mimo że zakup mieszkania wiąże się z dużym stresem, to pan Krystian potrafi przełamać wszelkie obawy i rozwiać wątpliwości.

Kupujący: Julita K.

25.07.2019

sprzedane

offer-image
quote

Współpraca z Panem Michałem Jankowskim była dużą przyjemnością z uwagi na jego zaangażowanie i rzeczowość. Szczególnie doceniam umiejętność szybkiego działania i dostosowywania się do zmieniających się okoliczności oraz właściwe rozpoznawanie potrzeb i oczekiwań klientów. Również jego życzliwość i kultura osobista w połączeniu z prawdziwym profesjonalizmem sprawiły, że chętnie będę go polecać. Dziękuję za współpracę!

Sprzedający: Dorota z Sopotu

15.07.2019

sprzedane

offer-image
quote

Serdecznie polecam firmę Partnerzy. Transakcja przebiegła pomyślnie, a przede wszystkim ekspresowo i bardzo profesjonalnie. Szczególnie polecam kontakt z Panią Martą Jabłońską, która swoim profesjonalizmem oraz uśmiechem sprawiła, że przejście przez proces kupna nieruchomości było bezproblemowe.

Kupujący: Małgorzata H.

15.07.2019

sprzedane

offer-image
quote

Rewelacyjna współpraca z rewelacyjnym agentem. Bardzo dobrze się rozumieliśmy, dzięki czemu wszystko przebiegało sprawnie. Z chęcią polecę współpracę z Panem Markiem oraz Waszą agencją.

Sprzedający: Aleksandra z Ujeściska

14.07.2019

sprzedane

offer-image
quote

Byliśmy w stałym kontakcie, a cała transakcja przebiegła bezproblemowo. Współpracę uważam za udaną. Polecam.

Sprzedający: Adam z Pępowa

12.07.2019

sprzedane

offer-image
quote

Pan Łukasz to agent, o którym nie mogę powiedzieć złego słowa. Obyło się bez problemów i jestem zadowolona, że trafiłam właśnie na taką osobę. Wszystko było ok.

Sprzedający: Barbara z Ujeściska

19.06.2019

sprzedane

offer-image
quote

Cala współpraca przebiegała w przyjaznej atmosferze i wszystko było w najlepszym porządku. Pani Aleksandra to osoba godna polecenia. Oby więcej takich agentów.

Sprzedający: Kamila z Wejherowa

17.06.2019

sprzedane

offer-image
quote

Jeżeli chodzi o współpracę z Panem Błażejem, nie mam najmniejszych wątpliwości, że jest to idealny człowiek na idealnym miejscu. Życzę każdemu, żeby trafiał na takich pośredników i serdecznie polecam

Sprzedający: Paweł z Zakoniczyna

14.06.2019

sprzedane

offer-image
quote

Co tu dużo mówić, Pani Lidia jest bardzo profesjonalnym pośrednikiem i mogę ją polecić z czystym sumieniem. Komunikatywna, świetna dziewczyna, a co najważniejsze - efektywna.

Sprzedający: Karina ze Śródmieścia

10.06.2019

sprzedane

offer-image
quote

Z całym przekonaniem polecam Panią Martę Jabłońską z firmy Partnerzy. Do każdej prezentacji była rzetelnie przygotowana, posiada dużą wiedzę na temat rynku nieruchomości, jest bardzo profesjonalna, dyspozycyjna. Działa szybko i skutecznie. Przy tym jest osobą bardzo sympatyczną, nienarzucającą się. Jeszcze raz polecam i dziękuję za poświęcony czas.

Kupujący: Halina A.

08.06.2019

sprzedane

offer-image
quote

W czerwcu br. zgłosiłam się do biura PARTNERZY w Gdańsku w sprawie zakupu mieszkania. Obsługiwała mnie pani Marta Jabłońska. Zrobiła b. dobre wrażenie, miła, profesjonalna i pomocna. Ponieważ mieszkania szukałam różnymi kanałami, w rezultacie kupiłam je bez pośrednictwa biura nieruchomości. Jednak miło mi było poznać panią Martę i uważam, że pozytywnie się wyróżnia na tle agentów z innych biur, których dane mi było poznać. Dziękuję i pozdrawiam.

Kupujący: Elżbieta z Gdańska

06.06.2019

wynajęte

offer-image
quote

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem „Partnerzy Nieruchomości”. Chciałam podziękować za profesjonalną obsługę i opiekę klienta, otwartość na wszelkie prośby, pomoc w załatwianiu spraw. Gorąco polecam. Serdeczne podziękowania dla Pani Marty Jabłońskiej!!!

Sprzedający: Viktoriya z Wrzeszcza

06.06.2019

sprzedane

offer-image
quote

Pan Piotr otrzymuje ode mnie najwyższe noty. Można o nim mówić w samych superlatywach. Współpracowałem z wieloma pośrednikami, ale Pan Piotr zdecydowanie się wyróżnia. Bardzo uczciwa, godna zaufania osoba. Gdybym miał własne biuro nieruchomości, chciałbym, żeby w mojej drużynie były właśnie takie osoby.

Sprzedający: Robert ze Śródmieścia

05.06.2019

sprzedane

offer-image
quote

Chciałabym serdecznie podziękować za pomoc w sprzedaży mojego mieszkania i kupnie nowego. Bardzo obawiałam się współpracy z jakimkolwiek biurem nieruchomości, dlatego tym bardziej pragnę podziękować "Partnerom". Zasługa w tym jest pana Bartka Bazylewicza. I mogłabym pisać peany na temat jego profesjonalizmu i szybkości obsługi, jednak to, co mnie ujęło, to życzliwość, szczerość i fachowość. Pan Bartek potrafi doradzić i zawsze służy pomocą, na każdym etapie transakcji dba o dobro klientów. Przy nim czułam się bezpieczna.

Sprzedający: Małgorzata z Żabianki

04.06.2019

wynajęte

offer-image
quote

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Mieszkanie wynajęte błyskawicznie. Szczerze polecam! Szczególne podziękowanie dla p. Klaudii za rewelacyjną współpracę!

Sprzedający: Angelika z Przymorza

03.06.2019

sprzedane

offer-image
quote

Jesteśmy wyjątkowo zadowoleni ze współpracy z waszą agencją oraz Panem Kacprem. Jego praca jest godna podziwu. Wykazał się ogromną cierpliwością i zrozumieniem. Nigdy nie okazał niezadowolenia. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

Sprzedający: Maria z Osowej

03.06.2019

sprzedane

offer-image
quote

Pani Aleksandra wykazała się wzorowym profesjonalizmem, od początku do końca transakcji otoczyła nas opieką i budowała pozytywną atmosferę. Pomogła we wszystkich formalnościach, służyła radami niezależnie od pory dnia czy dnia tygodnia. W obliczu kontrahentów i notariusza wyraźnie dbała o nasz interes. Z pewnością będziemy, dzięki Pani Aleksandrze, polecali Państwa pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Sprzedający: Łukasz z Borkowa

01.06.2019

sprzedane

offer-image
quote

Nie mam żadnych zastrzeżeń do Pani Anety. Była bardzo pomocna. Nigdy nie było żadnych problemów związanych z brakiem kontaktu. Serdecznie polecam.

Sprzedający: Monika z Łostowic

01.06.2019

sprzedane

offer-image
quote

Współpraca z Panią Wioletą to była czysta przyjemność. Okazała się bardzo pomocną osobą i robiła za mnie rzeczy, których nie byłam w stanie zrobić. W skali od 1 do 6 oceniam Panią Wioletę na szóstkę.

Sprzedający: Beata ze Śródmieścia

30.05.2019

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Podziel się z nami swoją opinią! Jest dla nas bardzo ważna!

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.