sprzedane

offer-image
quote

Sprzedawałam za pośrednictwem waszego biura dom w Pszczółkach. Chciałam podziękować za fachową obsługę i dobrą opiekę pośrednika, konkretnie pani Aleksandry. Od początku do samego końca trzymała rękę na pulsie i wymagała pełnej potrzebnej dokumentacji.

Sprzedający: Beata z Pszczółek

06.01.2019

sprzedane

offer-image
quote

Rozpoczynając współpracę z agentem nieruchomości, spędziwszy większość życia poza granicami kraju, wraz z małżonką wymagaliśmy większej uwagi, jeśli chodzi o procedury związane ze sprzedażą nieruchomości. Pani Wioleta wykazała się fachową i szybką obsługą. Biorąc pod uwagę nasz krotki pobyt w kraju, już przed naszym przylotem kompleksowo zajęła się transakcją, zdobywając nasze zaufanie sprawnością działania, komunikatywnością oraz zaangażowaniem. Agencja Partnerzy Nieruchomości ma powód do dumy, że w firmie znajduje się ktoś tak oddany oraz uczciwy jak Pani Wioleta. Jesteśmy nieodzownie wdzięczni, to był najwłaściwszy wybór.

Sprzedający: Edward i Bogumiła

03.01.2019

sprzedane

offer-image
quote

Pan Marek stanął na wysokości zadania i sprzedał nasz dom w ciągu miesiąca. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi Państwa biura. Pan Marek to bardzo kompetentny agent i przemiły człowiek. Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy.

Sprzedający: Sławomir z Wiślinki

02.01.2019

sprzedane

offer-image
quote

Moim celem była sprawna sprzedaż mieszkania, dlatego sugerując się pozytywnymi opiniami, zdecydowałam się na pomoc Państwa biura. Mieszkanie zostało sprzedane, za co bardzo dziękuję Panu Markowi. Wykazał się on wielkim zaangażowaniem. Polecam wszystkim tego agenta i potwierdzam dobre opinie na temat biura.

Sprzedający: Iwona z Przymorza

31.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami. Pan Sebastian Tokaj to bardzo pomocny i uprzejmy agent, którego chętnie będę polecać. Jestem mile zaskoczona, że mieszkanie sprzedało się tak szybko. Bardzo polecam.

Sprzedający: Anna z Przymorza

28.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Przebieg transakcji, jak i kontakt z agentem oceniam bardzo pozytywnie. Mieszkanie sprzedane po 8 dniach! Co tu dużo mówić, szczerze i serdecznie polecam każdemu.

Sprzedający: Sandra z Gdańska

27.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Kolejna współpraca z Grzegorzem Stryjasem zakończona sukcesem. Jak zawsze jestem zadowolony z usług Państwa biura oraz pracy agenta. Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Z czystym sumieniem polecam Wasze biuro.

Sprzedający: Paweł z Ujeściska

21.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Współpracę z Panem Jakubem Gutem będę wspominał bardzo pozytywnie. Co tu dużo mówić, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, życzę firmie samych takich agentów. Jestem pewien, że to nie ostatnia nasza współpraca. Szczerze polecam i dziękuję!

Sprzedający: Henryk z Rumi

20.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko przebiegło bez żadnych zastrzeżeń. Podobał mi się profesjonalizm agenta, Pan Grzegorz to konkretny człowiek. Oczywiście polecam!

Sprzedający: Andrzej z Oruni

19.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Wystawiam ocenę 6+ za pracę Agenta, jak i całego biura. Pan Mariusz spisał się na medal. Profesjonalnie podszedł do sprawy sprzedaży mojego domu. Jestem zadowolony z usług Państwa biura.

Sprzedający: Paweł z Kleszczewka

18.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Rzeczowa i konkretna współpraca z Panią Ewą, która nie wymagała ode mnie zbyt wielkiego zaangażowania. Agentka szczera i kompetentna, za co dziękuję. Polecam.

Sprzedający: Paulina z Zaspy

18.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Pan Łukasz to świetny profesjonalista. Jestem zadowolony ze współpracy z agentem, nie było żadnych problemów, wszystko przebiegło sprawnie i pomyślnie. Chętnie polecę biuro Partnerzy Nieruchomości, jak i Pana Łukasza.

Sprzedający: Jacek z Przymorza

17.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Mieszkanie zostało sprzedane w ciągu 12 dni! Co tu dużo mówić, jestem bardzo zadowolona, że podjęłam decyzję o współpracy z biurem. Za sprzedaż przede wszystkim dziękuję Panu Łukaszowi, agentowi, z którym miałam przyjemność pracować.

Sprzedający: Karina z Przymorza

16.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Pracę Pana Grzegorza, mogę ocenić na bardzo wysoką ocenę. Co tu dużo mówić 10/10, polecam każdemu z czystym sumieniem biuro no i Agenta Grzegorza. Pozdrawiam!

Sprzedający: Magdalena ze Starego Miasta

13.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Miałam przyjemność współpracować z Panią Moniką, która pomagała mi w sprzedaży domu. Z pracy agentki jestem bardzo zadowolona, to przemiła i kompetentna osoba. Transakcja przebiegła sprawnie a dom został sprzedany. Dziękuję!

Sprzedający: Paulina z Trąbek Wielkich

11.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Ze współpracy z Państwa biurem jestem bardzo zadowolona. Pani Wioleta, agentka, z którą miałam przyjemność pracować to profesjonalna, pomocna i bardzo zaangażowana w to, co robi osoba. Wszystko przebiegło pomyślnie, nie musiałam się o nic martwić, a mieszkanie sprzedało się w zaledwie 29 dni, za co jestem wdzięczna Agentce.

Sprzedający: Justyna z Zaspy

09.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Długo współpracuję już z Państwa biurem no i agentem Grzegorzem. Nie mam żadnych zastrzeżeń, kolejna współpraca zakończona sukcesem, mieszkanie sprzedane w zaledwie miesiąc, za co dziękuję. Polecam i pozdrawiam!

Sprzedający: Paweł z Łostowic

07.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko przebiegło pomyślnie mimo zmiany pośrednika. Mieszkanie co najważniejsze zostało sprzedane. Polecam!

Sprzedający: Aleksandra ze Śródmieścia

06.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Pracę Agenta, Pana Marka mogę ocenić wzorowo. Agent był bardzo pomocny, mogłam na niego liczyć, jeśli chodzi o wszystkie sprawy związane ze sprzedażą mieszkania. Transakcja przebiegła sprawnie. Z czystym sumieniem będę polecać biuro Partnerzy nieruchomości, a zwłaszcza Pana Marka.

Sprzedający: Joanna z Chełmu

04.12.2018

sprzedane

offer-image
quote

Wszystko na plus! Sprzedaż domu zakończyła się sukcesem, za co dziękuję pracownikom Państwa biura. Z przyjemnością będę polecał Partnerzy Nieruchomości.

Sprzedający: Bożena z Granicznej Wsi

03.12.2018

Chcę sprzedać nieruchomość

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Podziel się z nami swoją opinią! Jest dla nas bardzo ważna!

Administratorem danych jest Partnerzy Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-229) al. Grunwaldzka 28/3. Podanie danych jest dobrowolne... [więcej]

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.