Morskie Wilki - zespół z najdłuższym stażem. Co roku na podmium jeżeli chodzi o najlepsze wyniki i osiągnięcia. Zespół składa się z osób o silnych osobowościach, pomimo tego doskonale ze sobą współpracują i wspólnie dążą do celu. W zespole jest aż trzech Super Agentów oraz zdobywcy tytułu Doradcy Roku - Karol (dwukrotnie 2016 i 2017) oraz Ania (2015).

 

Na czele Morskich Wilków stoi Jacek. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Ukończył studia na kierunku Dyplomacja i Stosunki Międzynarodowe. Przez 12 lat związany z lotnictwem cywilnym na stanowisku kierowniczym.  Zawsze ze wszystkimi dzieli się uśmiechem i traktuje innych tak, jak sam chciałby być traktowany. W zarządzaniu zespołem kieruje się zasadą: "Jeśli chcesz rządzić ludźmi, nie goń ich przed sobą, lecz spraw żeby chcieli iść za Tobą".

 

 

 

 

Rekiny - zgrany i zmotywowany zespół. Dzięki wspólnej pracy i wyjątkowej atmosferze osiagają stawiane przed nimi cele. Sposobem Rekinów na sukces jest pełne zaangażowanie i wzajemna pomoc. Ważny jest dla nich rozwój osobisty i poszerzanie swojej wiedzy. Dużo czasu spędzają ze sobą również poza pracą. W zespole aktualnie jest jeden Super Agent - Krzysiek.

 

Dyrektorem Rekinów jest Kacper. Laureat nagrody Doradca Roku 2015. Dzięki swojej pracy i determinacji awansował na Dyrektora zespołu. Zaraża swoich Agentów pozytywną energią i skutecznie motywuje. Zależy mu, aby jego zespół cały się się rozwijał i tym samym osiągał jeszcze lepsze wyniki.

 

 

Orły - młody i ambitny zespół. Cechuje ich pozytywna energia oraz ogromna chęć do pracy. Dzięki współpracy i rozwijaniu swoich umiejętności z miesiąca na miesiąc osiągają coraz lepsze wyniki. Orły to zespół pełen różnych osobowości, potrafią idealnie łączyć pracę i życie osobiste - żyją według zasady work-life balance. Bardzo ważna jest dla nich również dobra atmosfera pracy i wzajemna chęć pomocy. Aktualnie jest wśród nich dwóch Super Agentów - Kasia i Marek.

 

Orłom przewodzi Marta, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Konkretna i ambitna. Dzięki zaangażowaniu i wrodzonym zdolnościom managerskim po krótkim czasie bycia Agentką została Dyrektorką zespołu. Do każdego podchodzi indywidualnie, stawia na wzajemne zaufanie. Docenia zaangażowanie i pracowitość. 

Pantery - zespół z najkrótszym stażem, ale w pełni zaangażowany i gotowy do osiągania ponadprzeciętnych wyników. Energiczni, pozytywni i bardzo zgrani. Od samego początku wspólnie uczyli się i zdobywali doświadczenie. 

 

Panterom przewodzi Krzysztof - licencjonowany pośrednik w oborcie nieruchomościami. Bardzo ambitny, stanowczy i wymagający. Dzięki jasnym zasadom i współpracy opartej na wzajemnej pomocy buduje silny i zgrany zespół.  

Wszelkie prawa zastrzeżone © partnerzy.pl 2017

Projekt brandapart

Na tej stronie używamy plików cookies.
Więcej informacji można przeczytać TUTAJ.